Eski Sohbet Siteleri

Eski Sohbet Siteleri

CANOM.NET SOHBET ESKİLERDEN GELEN HOŞ SOHBET BİR ÖYKÜDÜR

Eski Sohbet Siteleri Bilmem hatırlar mısınız? Hani derler ya eskiler hatta şimdikilerden orta yaş kuşağındakiler ‘’nerde o eski insanlar, hoş sohbetler,’’ büyüklerimizden duymuşuzdur yaşım genç olsa da büyüklerimden duymuşluğum vardır. Bir hayatın öyküsünü, geçmişe, geçmişteki o güzelim hoş sohbet insanlara olan özlemi bir kareye sığdırıyor değil mi bu tek cümle, bu serzeniş ‘’nerde o eski insanlar?’’ derken.
Bir hayatın öyküsü diyorum çünkü o yüreği kızıl alevlerin şafağında gümüşi afakların bembeyaz gelinlikli sabahlarındaki Güneş’ler de doğan insanların koca bir hayatı; ister komşuluk ilişkisiyle ister akrabalık bağıyla ama kesinlikle birincil derece sosyal ilişkiler gönül bağıyla yüklenerek paylaşmaları değil midir hoş sohbet?

            Eski Chat Siteleri

Acıyı, tasayı, korkuyu, mutluluğu gündelik yaşamda karşına çıkan her olayı, o lezzeti dimağlarda kalan hoş sohbetin kucağında teselliyle, neşenin coşkusuyla vs her yönden beraberce göğüslenip yaşanmışlık değil midir hoş sohbet? El ele tutuşulmasa da omuz omuza-yan yana saflarda oturup, göz göze bakılmasa da yürekten yüreğe bakışıp, tek kelime edilmese de sevgiyi ruhundan gönle aktarmak değil midir eski insanların hafızalardan silinmeyen, özlemle aranan hoş sohbetleri?

Eski Sohbet Siteleri

Hepimiz bugün dilimizde bir dua gibi yüreğimizde özlemle o günleri, o sohbetleri, o insanların varlığını neden arar, neden hayatımızda olsun ister, özlemle bekleriz? Tıpkı adımızın yanında hayatımızı bütünlemesini, ruhumuzu tamamlamasını, bütünler ve komşu açılarımız olmasını istediğimiz bir dert ortağı gibi muhtaçlığımızın dışa vurumuyla dünyevi cennetin huzurunu tatmak isteriz hoş sohbet insanların varlığıyla gönül durağında soluksuz okuyabileceğimiz bir sevgi pınarının dostluk bahçesi romanı gibi.

Hoş sohbet etmek istiyorsanız yeryüzü cennetinin gönül durağında sevgi kahvesinden yudumlamak, dostluk bağında bağdaş kurmak istiyorsanız hayatınızın eski insanları aratmayan güzel sohbet romanını yazmak istiyorsanız buyurun hemen Canom.Net Sohbete aradığınız-özlediğiniz hoş sohbetin keyfine sizler de bir an önce varın. Varın ki yaşamınızın lezzeti aksın gönül kandillerinize, hayatınızın saadet öyküsü yansısın çehrenizde ışıldayan türk sohbet tebessümlerinize, huzurun gölgesi dostluğun anlamıyla dolsun ruhlarınıza, yaşam damarları dolaşsın şah damarlarınızda atan dünyanıza. Canom.Net Sohbet eskilerden gelen hoş sohbet bir öyküdür, geleceğe uzanan bir türküdür, sevgiye yazılan bir destanın andıdır.

Yazar: admin

Görüntüleme: 354 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Kasım 2023

Cevap bırakın