Chat Sohbet Siteleri

Chat Sohbet Siteleri

YILDIZLARIN MASALI CANOM.NET CHAT SOHBET

Canlı Sohbet Siteleri Dışarda gök gürlüyor şafak sökmek üzere bense hala uykusuzum, oldum olası ürkmüşümdür şimşekten. Ne ara gözlerim kapanmış bilemem ama gördüğüm rüyadan uyandığımda saat sabahı vurduğuna göre ve ben de uyumamın üstünden çok kısa süre geçince bu rüyayla uyandığıma göre sabaha doğru uyumuşum onca kızıl şimşeğin öfkeli kıvılcımları arasında.

Rüyaymış, kim istemez ki güzel bir rüya görmeyi. Üstte masmavi parlak gök, altında yıldızlar, yamacında yakamozun sularla dansı, önünde envai çeşit bin bir kokulu çiçeklerden taç olan bir kamelya ve kamelya nın yanında mermer sütunlu, rengarenk ışıklı bir şadırvan, Ay’ın çehresin de birer inci gibi parlayan biri kız diğeri oğlana ait olduğu bariz anlaşılan 2 şahane yüreğe ait insan silüeti. Denizdeki suların üstünde yüzüyor ama ıslanmıyorum, gözlerime efsunlu bir mil çekilmiş de suda nefes ala biliyorum tıpkı bir denizkızı misali salına salına yüzüyorum suları arşın arşın, her arşın da bir başka güzellik diyarına açılan kapılara rastlıyorum, etrafta inci mercanlar dan, pırlantalar dan mücevherler. ‘’Hayalimdeki manzara hep buydu’’ diyorum gördüğüm manzara için.

Tebessüm ederken buldum kendimi, ne güzel rüya ama…

Sohbet Odaları Chat Sohbet Siteleri Sohbet Chat Odaları

Sohbet Odaları Chat Sohbet Siteleri Sohbet Chat Odaları

Aslında aynı gün gördüğü mün salt rüyadan ibaret değil rüyamda gördüğü mün de gerçekliğini bana gösterdi Allah (C.C), rüyalar reelde de tezahür edermiş, gerçekliğini anlamam uzun sürmedi. Çünkü o gün gidip bir bakayım dediğim Canom.Net de rüyayı yaşadığımı fark ettim ve bu kez ‘’kim demiş rüyalar gerçek olmaz’’ diye tebessüm ettim, basbayağı gerçekti işte, tam da içindeydim, merkezin deydim rüya mın, kendimi çimdikledik, hala mı rüya dayım? dercesine.

Şaşkınlığımın yerini sevinç aldı çimdiği hissedebildim alenen gerçekmiş gördüklerim.

Tıpkı bir peri masalı gibi; anons ta şarkılar söyleyen yayıncı, etrafta mis kokularıyla sohbetin rengarenk gülleri, o güllerin sevgi havuzundan gönülleri, insanı acısıyla-tatlısıyla yalnız bırakmayıp dostane seven ruhların sevincinden yakamoz un dansı, Ay simasın da beliren engin hoşgörülü, nazik düşünen duyarlı ali cenap yürekli sunucu sahibi klas centilmen SheqiL ve güller diyarının prensesi Edaaa’cım silüetlerini, sohbette ki sevgi sarayının simalara yansıyan kandillerini görmek insana kendini yıldızların masalında, yalnızlar rıhtımın dan demir alan yolcu gibi hissettiriyor.

Ama bu gökteki yıldızların masalı değil yeryüzündeki yüreği ışıl ışıl parlayan yıldızların türküsünden hissettiğin yıldızların masalı. Gel gör…. Uzaklarda bir masal diyarı değil burası, dünyadayken cennetten bir köşe, evindeymişsin, sevginin tam noktasındaymışsın, güzel bir yemeğin lezzetli tadındaymışsın gibi hissettiren, aile sıcaklığının Güneş’ini bulduğun, kuşlar misali kanat çırptığın, her bir gülüyle söyleşinde sevincin gölgesinde bir kez daha soluduğun ve derinden ‘’iyi ki varlar, iyi ki buraya gelmişim’’ diye yaşamın lezzetine vardığın Canom.Net’e gel ve sen de gör, dünyadayken de masal rüzgarı esebiliyormuş, peri masalı rüyaları görülebiliyormuş, yıldızların masalı yıldızların arasında işitilebiliyormuş gör de benimle aynı sevinci yaşa, yalnızlığının dehlizinden çık da aralarında sevgi deryasına karış, nefes nefese sevinçle yüz sulara batmadan sevgiyle sarınıp sarmalanarak. Duyabiliyorum şimdi yıldızlarda söylenen türküleri : Canom.Net chatin türküsünü diline dolamış fısıldıyor kulaklarıma canommm canommmm diye.

Yazar: admin

Görüntüleme: 199 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 05 Kasım 2023

Cevap bırakın